Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Jak przeżyć powrót do szkoły?

22 sierpnia 2019 r.

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie. Jeszcze cieszymy się ostatnimi promieniami letniego słońca, dzieci i młodzież korzystają z wakacyjnego luzu.
Czytaj więcej

Orbitrek – uniwersalny sprzęt do ćwiczeń

20 sierpnia 2019 r.

Wielu Polaków ma problem z nadwagą. Przyczyną jest nie tylko niezdrowe odżywianie, ale przede wszystkim brak aktywności fizycznej. Często szukamy wymówek, że nie mamy czasu na wysiłek fizyczny. Tłumaczymy się nadmiarem obowiązków. A jeżeli dokładnie przyjrzymy się naszym zajęciom w ciągu dnia, okazuje się, że dużo czasu tracimy na oglądanie telewizji czy surfowanie po Internecie.
Czytaj więcej

Modyfikacje hamulców w sleeperze. O czym koniecznie należy pamiętać?

10 sierpnia 2019 r.

Poprawa możliwości samochodu, czy to przez kompleksowy tuning, czy wprowadzanie pojedynczych usprawnień, stała się w ostatnich latach niezwykle modna. Należy jednak pamiętać, że dodawanie autu większej mocy powinno być zawsze poprzedzone odpowiednimi przeróbkami w układzie hamulcowym. Nawet jeśli w grę wchodzi modyfikacja w kierunku tzw. sleepera, czyli samochodu wyczynowego, a nie sportowego.
Czytaj więcej

Ile kosztuje wypożyczenie auta w wypożyczalni na lotnisku w Warszawie?

26 lipca 2019 r.

Wynajem samochodów w Polsce to usługa stosunkowo nowa, ale już zyskała szerokie grono zwolenników. Nie jest to już też usługa kierowana wyłącznie do osób zamożnych.
Czytaj więcej

Jedziesz na wakacje? Powiększ swoje auto

24 lipca 2019 r.

Problem braku wystarczającej ilości miejsca w bagażniku mogą rozwiązać boxy dachowe.
Czytaj więcej

Tania pożyczka pozabankowa – jak wyszukać najatrakcyjniejsze oferty?

22 lipca 2019 r.

Jeżeli w naszym budżecie domowym pojawiają się problemy, szukamy nie tylko szybkiego, ale również taniego ich rozwiązania. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą pożyczkodawcy, którzy oferują swoje produkty przez internet. Z jakich ofert możemy skorzystać i jak je znaleźć? Sprawdźmy!
Czytaj więcej

Szukasz pracy w Warszawie? Sprawdź jak odpowiadać na oferty pracy

18 lipca 2019 r.

Warszawa przyciąga swoim niesamowitym klimatem, ale i możliwościami, jakie daje. Poziom życia w stolicy jest bardzo dobry. Można tutaj też znaleźć dobrze płatną pracę, która pozwala na godne życie i oszczędzenie pieniędzy na przyszłość oraz drobne przyjemności.
Czytaj więcej

Oprogramowanie WAPRO ERP – dlaczego warto je wdrożyć?

18 lipca 2019 r.

Przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych programów wspierających ich działalność. Wśród nich znajduje się także WAPRO ERP.
Czytaj więcej

Betclic - zakład bez ryzyka 500 PLN

18 lipca 2019 r.

W Betclic nowy gracz może postawić pierwszy zakład ubezpieczony do kwoty 500 złotych. Wszystko za sprawą kodu promocyjnego, który pozwala na grę bez ryzyka. W razie porażki bukmacher wypłaci takiemu klientowi zwrot stawki!
Czytaj więcej

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem

17 lipca 2019 r.

Nasz dom lub mieszkanie, w którym zgromadzony jest dorobek wielu lat pracy, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Dlatego warto zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć zagrożenie włamania. Jest to ważne szczególnie, gdy pozostawiamy dom lub mieszkanie bez opieki. Na terenie naszego powiatu zdarzają się włamania do mieszkań, domów i na posesje. Właściciele tracą głównie pieniądze, biżuterię i wartościowe wyposażenie. Piaseczyńscy policjanci podpowiadają co zrobić, aby uniknąć tego rodzaju zdarzeń.
Czytaj więcej