Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Szkoła tańca dla dzieci - pomóż rozwinąć pasję na całe życie

21 lutego 2020 r.

Jeżeli twoje dziecko lubi zabawy ruchowe i muzykę, zapisanie go na zajęcia taneczne to doskonały sposób na rozwinięcie jego poczucia rytmu oraz zachęcenie do regularnej aktywności fizycznej. Może się również okazać, że taniec stanie się jego pasją, która zostanie z twoją pociechą do końca życia.
Czytaj więcej

Jak uzyskać odszkodowanie za szkody wywołane przez wiatr?

20 lutego 2020 r.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się materiały o szkodach wywołanych przez silne podmuchy wiatru. Uszkodzone pojazdy, zerwane dachy, połamane drzewa to niektóre problemy związane z przechodzącymi wichurami. Koszty związane z przywróceniem do sprawności przedmiotów niekiedy przerastają oczekiwania właścicieli. Warto dowiedzieć się kiedy i komu przysługuje odszkodowanie za straty spowodowane silnym wiatrem.
Czytaj więcej

Wielkie otwarcie Suntago Wodny Świat już 20 lutego

18 lutego 2020 r.

Zostały tylko dwa dni do otwarcia największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat.
Czytaj więcej

3 nowe miejsca w Warszawie, które warto odwiedzić w walentynkowy wieczór

12 lutego 2020 r.

Walentynki w Warszawie to nie tylko spacer w Łazienkach albo kolacja na Starym Mieście. Przygotowaliśmy zestawienie nowo otwartych miejsc w stolicy, które oferują cały wachlarz atrakcji dla zakochanych i nie tylko.
Czytaj więcej

Sport dla zwykłego Polaka

11 lutego 2020 r.

Sportowe emocje sięgają zenitu i chcesz wybiec na boisko? Interesujesz się piłką nożną i innymi dyscyplinami, ale nigdy ich nie trenowałeś?
Czytaj więcej

Biuro rachunkowe dla małej firmy nie musi być drogie

11 lutego 2020 r.

Wielu przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą zastanawia się, czy opłaca się rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym. Dzisiaj za tego typu usługi nie trzeba już płacić dużo!
Czytaj więcej

Materac termoelastyczny - kto powinien zdecydować się na jego zakup?

10 lutego 2020 r.

Decydując się na zakup materaca, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z jakiego został stworzony. Jednym z popularnych modeli wśród klientów jest materac termoelastyczny. Sprawdź, czym charakteryzuje się ten rodzaj materaca i kto powinien decydować się na jego zakup.
Czytaj więcej

Czy w dzisiejszych czasach zakłady się opłacają?

10 lutego 2020 r.

Jak świat światem, ludzie zawsze się zakładali. Czasami chodziło wyłącznie o satysfakcję – ten, kto miał rację, mógł pławić się w glorii człowieka przewidującego i mądrego. Czasem kwestia dotyczyła głównie pieniędzy – jak w przypadku zakładania się na igrzyskach czy innych zawodach sportowych. Z tego też względu popularność zakładom przyniosła już starożytność.
Czytaj więcej

Tani kredyt konsolidacyjny

6 lutego 2020 r.

Konsolidacja zobowiązań pozwala zwiększyć dochód rozporządzalny i poprawić sytuację finansową gospodarstwa domowego. Banki oferują obecnie wiele rozwiązań – skąd mamy wiedzieć, które z nich jest najkorzystniejsze? Jak uzyskać tani kredyt konsolidacyjny?
Czytaj więcej

Siła Cendrowianek!

6 lutego 2020 r.

Rozwój sąsiedztwa zależy w dużej mierze od jego mieszkańców – ludzi i organizacji, które widzą potrzebę zmiany, a przede wszystkim potrafią zintegrować lokalną społeczność i przekonać ją do wspólnego działania. Jednak pomimo zaangażowania i chęci często pomysły mieszkańców pozostają w sferze marzeń, ponieważ brakuje wsparcia lub funduszy na ich realizację. Ambicje do zmiany otoczenia na lepsze tłumione są przez codzienne trudności, brak zewnętrznego impulsu oraz nurtujące pytania – od czego zacząć, jak zrealizować swój pomysł.
Czytaj więcej