Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Majówka z pocztem rycerskim herbu Fastolf

2 maja 2019 r.

Do 5 maja trwa Majówkowy Piknik z motywem przewodnim Życie codzienne na dworze Księcia Janusza I na Zamku w Czersku z atrakcjami zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych!
Czytaj więcej

Dobre wiadomości dla rolników i sadowników z gminy Góra Kalwaria!

30 kwietnia 2019 r.

Od 29 kwietnia rolnicy i sadownicy z gminy Góra Kalwaria ponownie mogą korzystać z pomocy doradcy w Urzędzie Miasta i Gminy przy ulicy 3 maja 10.
Czytaj więcej

Czy istnieją skuteczne suplementy na odchudzanie?

26 kwietnia 2019 r.

Wiele osób zastanawia się jakie suplementy wybrać kiedy chcą schudnąć. Tymczasem trzeba pamiętać, że odchudzanie to proces, który należy przeprowadzić z rozmysłem i starannie go zaplanować, a tabletki na stratę wagi mogą w tym znacznie pomóc.
Czytaj więcej

Co warto sprawdzić przed zagraniem u bukmachera?

18 kwietnia 2019 r.


Czytaj więcej

Wielkanocna kuchnia Pawła Serafina

16 kwietnia 2019 r.

Najważniejsze święta w kulturze chrześcijańskiej, przypadają w tym roku na koniec kwietnia. Piękna pogoda, dłuższe słoneczne dni, radość z wolnego weekendu i dużo czasu na kulinarne zakupy.
Czytaj więcej

Góra Kalwaria - stan umysłu, ktoś to miejsce zaczarował... (VIDEO!)

9 kwietnia 2019 r.

Stan umysłu - to najnowszy singiel promujący czwartą płytę \"Knebel\", rapera pochodzącego z Góry Kalwarii, Kamila Niedużaka NDZ.
Czytaj więcej

Odpowiednia dieta na gęste włosy

3 kwietnia 2019 r.

Gęste, piękne włosy to marzenie zarówno niejednej kobiety, jak i mężczyzny. Niestety, nie jest łatwo ten stan osiągnąć. Na wygląd i kondycję włosów wpływ ma wiele czynników. Bardzo istotnym jest z pewnością odpowiednie odżywianie. Jaka powinna być więc właściwa dieta na gęste włos? Sprawdź nasz poradnik.
Czytaj więcej

Oferty sal konferencyjnych w województwie mazowieckim

27 marca 2019 r.

Sale konferencyjne to idealne miejsce dla spotkań w gronie najbliższych pracowników oraz organizacji spotkań biznesowych. Ten artykuł podpowie gdzie najlepiej zorganizować takie spotkania w województwie mazowieckim oraz jakie inne atrakcje mogą być zorganizowane w czasie takiego pobytu.
Czytaj więcej

ZUS radzi: co zrobić gdy szkoła lub przedszkole są zamknięte?

27 marca 2019 r.

Zapewnienie opieki dziecku w przypadku niespodziewanego zamknięcia szkoły lub przedszkola może nastręczać rodzicom wielu trudności. ZUS przypomina, że w sytuacji, gdy nie ma z kim zostawić dziecka w wieku do 8 lat, rodzice mogą zająć się nim sami i wystąpić o wypłatę zasiłku opiekuńczego.
Czytaj więcej

Podarować chwile szczęścia

16 marca 2019 r.

Grupa młodzieży z Technikum nr 2 w Górze Kalwarii postanowiła wnieść trochę radości w życie osamotnionych i często schorowanych podopiecznych miejscowego Domu Pomocy Społecznej.
Czytaj więcej