Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

JA W INTERNECIE - bezpłatne szkolenia

30 czerwca 2019 r.

Gmina Góra Kalwaria organizuje cykl bezpłatnych szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach projektu: Ja w Internecie. Program szkoleniowy rozwoju kompetencji cyfrowych.
Czytaj więcej

PrestaShop - 3 ciekawe zagadnienia

30 czerwca 2019 r.

Sklep internetowy może być bardzo ciekawym pomysłem na biznes. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się właśnie na tego rodzaju działalność. Tutaj często pojawia się pytanie o to, jak dokonać wyboru oprogramowania przeznaczonego do takiego przedsięwzięcia. Popularnością cieszy się przykładowo PrestaShop.
Czytaj więcej

Dołącz do ekonowoczesnych - zamawiaj kontenery na śmieci online!

27 czerwca 2019 r.

Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z potrzeby dbania o środowisko naturalne, a wyrzucanie śmieci do lasów i na tereny zielone jest potępiane przez społeczeństwo. Dodatkowo coraz częściej na śmiecących nakładane są kary. Z tych powodów rośnie zainteresowanie wynajmem kontenerów. Szczególnie ciekawą opcją jest wypożyczanie kontenerów na śmieci przez Internet. Sprawdź, jak to działa!
Czytaj więcej

Yerba mate, czyli napój z Ameryki Południowej

24 czerwca 2019 r.

Yerba mate to wyjątkowy napój, zdobywający uznanie coraz większej ilości osób w polsce. Przyrządzany jest listków i gałązek Ostrokrzewu paragwajskiego - z drzewa, które zawsze pozostaje zielone (w odpowiednim klimacie). Działanie yerby jest podobne do tego, jakie odczuwamy po kawie - przede wszystkim yerba mate pobudza, jednak nie należy zapominać, że ma też wiele innych zalet.
Czytaj więcej

Maciej Stuhr o Górze Kalwarii: Pięknie tu

23 czerwca 2019 r.

Z okazji swoich 44.urodzin znany aktor, Maciej Stuhr urządził sobie 70-kilometrową wycieczkę rowerową z finałem w Górze Kalwarii.
Czytaj więcej

STS – którego bukmachera wybrać?

5 czerwca 2019 r.

Bukmacherzy cieszą się bardzo przychylnymi recenzjami i są umieszczani w czołówce najlepszych serwisów na rynku sportowym. Jednak który z tych serwisów okaże się lepszym wyborem dla nowych graczy? A może warto zarejestrować konto w kilku tych serwisach? Dziś prezentujemy najważniejsze informacje na temat bukmachera STS.
Czytaj więcej

Małe sklepy – komfort, wygoda i wiele usług w jednym miejscu!

5 czerwca 2019 r.

Małe sklepy mają wiele zalet, które docenia coraz więcej osób. W tych niewielkich punktach można kupić wiele różnych produktów. Znajdziemy tam nie tylko artykuły spożywcze i przemysłowe, ale też nowości takie jak karta podarunkowa Netflix czy doładowania PlayStation. Do tego w wielu miejscach można także nadać i odebrać paczkę. A więc wszystko w jednym miejscu.
Czytaj więcej

Jaki skup aut w Warszawie wybrać?

3 czerwca 2019 r.

Jeżeli zamierzasz się pozbyć starego samochodu lub wymienić go na inny model, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług skupu aut. Umożliwia on wygodną sprzedaż pojazdu za gotówkę. Jaki skup aut Warszawa wybrać, by uzyskać najlepszą cenę za swój samochód?
Czytaj więcej

Dwa lata temu ruszyła budowa parku Suntago Wodny Świat

20 maja 2019 r.

W maju dwa lata temu ruszyła budowa parku Suntago Wodny Świat, największego zadaszonego parku wodnego w Europie Środkowo-Wschodniej i pierwszego etapu kompleksu Park of Poland. Dziś na placu budowy we Wręczy pod Mszczonowem wyraźnie widać konstrukcje budynków parku wodnego, a także tęczowe kolory zjeżdżalni wodnych, które już pod koniec roku dostarczą rozrywki wszystkim miłośnikom wodnych atrakcji.
Czytaj więcej

Zbiórka ubrań wiosenno-letnich dla potrzebujących!

10 maja 2019 r.

Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii organizuje zbiórkę ubrań dla osób potrzebujących.
Czytaj więcej