Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Tragiczny finał poszukiwań 26-letniej Magdaleny

Dodano: 17 września 2019; Niestety, poszukiwana młoda mieszkanka Wojciechowic nie żyje.

Ciało kobiety znaleziono w zaroślach niedaleko domu - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński. Z informacji przekazanej przez śledczych wynika, że ciało młodej kobiety znalazł jej ojciec.

Z uwagi na dobro rodziny "prokuratura nie przekazuje szerszych informacji w zakresie czynności oględzin zwłok, jak też poczynionych na tym etapie czynności ustaleń".

(kar, mat)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (11)

😢

Data: 17 września 2019, 12:05 Niewierze 😢😭😢

Tak pracuje polska policja

Data: 17 września 2019, 12:40 Dziewczyna obok domu leży a psu się ślad tropiący urywa .. śmiech na sali oni się nadają tylko żeby 500 wlepić bo ktoś się spieszy do pracy albo młodzież karać bo piwo pije ...

P. S

Data: 17 września 2019, 16:38 Bardzo pszykro że ten problem jest poruszany z powodu tego tragicznego zdarzenia. Ja uważam że ( policja) jest skuteczna i to nadzwyczaj ale tylko podczas dzięśętnic. Myślę że w te wybory możemy to kategorycznie zmienić. Pozdrawiam.

XXXX

Data: 17 września 2019, 17:01 Bardzo smutna wiadomość .

Mieszkaniec

Data: 17 września 2019, 17:12 Do P.S
Głupku nie mieszaj polityki do takiej tragedii

mieszkaniec

Data: 17 września 2019, 19:12 Wyrazy współczucia, dla rodziny i bliskich.

chorobliwie ciekawy

Data: 17 września 2019, 19:43 mam nadzieję, że jednak poznamy przyczyny, morderstwo można raczej wykluczyć jeżeli policja milczy, inaczej by nas ostrzegli

Kala

Data: 17 września 2019, 20:32 Straszna tragedia......śliczna dziewczyna.Podobno popełniła samobójstwo.Co musiał czuć ojciec jak ja znalazł.....nie wyobrażam sobie!!! Trauma do końca życia.

jk

Data: 17 września 2019, 21:39 Do PS - to nie miejsce i czas na agitacje polityczne !!!!!!! Wyrazy współczucia dla rodziny.

Ciekawy

Data: 18 września 2019, 00:19 Wyrazy współczucia dla bliskich .

Przerażająca jest widoczna w tym przypadku nieudolność działań policji .

Beata

Data: 19 września 2019, 15:57 Ogromnie współczuję rodzicom i bliskim! Łączę się z Państwem w bólu.