Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Rywalizowało ponad 100 karateków

Dodano: 27 stycznia 2020; W sobotę, 25 stycznia 2020 r. w hali sportowej przy ul. Białka 7 w Górze Kalwarii odbyły się VIII MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHINKAIKAN GÓRA KALWARIA „KIME”.

Podczas turnieju w konkurencjach tor przeszkód dla najmłodszych, kata i kumite, które przebiegały na dwóch matach rywalizowało ponad 100 karateków trenujących w naszym Klubie..

Sędzią głównym zawodów był shihan Adam Gazda (5 dan).

Patronat nad turniejem objął Pan Arkadiusz Strzyżewski Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Natomiast współorganizatorami turnieju byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Klub Karate „KIME”

O godzinie 10.00 nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. Prowadząca ceremonię otwarcia Wioletta Gazda w imieniu organizatora turnieju przywitała wszystkich zaproszonych i zgromadzonych w hali sportowej gości. Głos zabierał Pan Arkadiusz Strzyżewski Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria który dokonał oficjalnego otwarcia zawodów.

Rywalizacja sportowa odbywała się na dwóch matach w dwudziestu sześciu kategoriach wiekowych i wagowych: 10 kategoriach dziewcząt i 14 w kategoriach chłopców plus 2 kategorie tor przeszkód dla Kinderków.

Podczas krótkiej przerwy wręczono medale okolicznościowe wszystkim zawodnikom.

Najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom medale i dyplomy wręczył Burmistrz Arkadiusz Strzyżewski

Medale za zdobyte miejsca na podium i dyplomy wręczono na koniec zawodów.

Podkreślić należy bardzo sprawny przebieg turnieju od strony organizacyjnej.

Rywalizacja sportowa zakończyła się o godzinie 14.30.

(inf. prasowa, fot. sempai Igor Korzuchowski)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Jam jest

Data: 29 lutego 2020, 19:55 Tak dla równowagi wypadałoby wspomnieć http://www.karatemazowsze.pl/2020/01/22/mistrzostwa-wojewodztwa-mazowieckiego-gora-kalwaria-29-02-2020/