Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Oświadczenie Danuty Rechni

Dodano: 2 lipca 2020; Odwołana w poniedziałek ze stanowiska wiceburmistrza Góry Kalwarii - Danuta Rechnia - wydała oświadczenie w tej sprawie.

Oto jego pełna treść:

W dniu 29 czerwca 2020 r. decyzją Pana Arkadiusza Strzyżewskiego - Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria  zostałam odwołana ze stanowiska zastępcy Burmistrza.

Powyższa decyzja została mi wręczona po posiedzeniu Rady Miejskiej, na której

Pan Burmistrz nie otrzymał Absolutorium oraz Wotum Zaufania,

co jednoznacznie utwierdza mnie w przekonaniu, że pozostaję w większości z tymi, którzy dobro naszego Miasta i Gminy, jego mieszkańców i przedsiębiorców postrzegają odmiennie - traktując powierzone nam stanowiska jako misję wykonywaną z pasją dla ich dobra i korzyści oczekując  od nas współpracy i pomocy w rozwiązywaniu ich problemów.

Dziękuję mieszkańcom i  moim Współpracownikom za wspólną pracę, profesjonalizm, zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań oraz gotowość do   podjęcia działań w każdych okolicznościach i o każdej porze. Dziękuję wszystkim, których zaangażowanie na rzecz miasta i gminy jest  całkowicie bezinteresowne.

Jednym ze stawianych, mojej osobie, zarzutów przez Pana Burmistrza jest brak merytorycznych działań dotyczących odpadów komunalnych. Wszystkich zainteresowanych tym zagadnieniem odsyłam do nagrań z XXX Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w dniu 29 kwietnia 2020 roku, zarejestrowanych na gorakalwaria.esesja.pl . Wynika z nich jednoznacznie, że całą odpowiedzialność za obecną sytuację w zakresie odpadów komunalnych ponosi Pan Burmistrz  Arkadiusz Strzyżewski.

Jednocześnie oświadczam, że zawsze będę broniła mojego, dobrego imienia wobec nieprawdziwych, bezpodstawnych zarzutów stawianych mojej osobie, jako Wiceburmistrzowi Gminy Góra Kalwaria.

cyt.: „warto być przyzwoitym” – prof. W. Bartoszewski

Z poważaniem
Danuta RechniaDodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (49)

prosto

Data: 2 lipca 2020, 08:04 Pani Danuta chyba zapomina, co sama robi. pamięta o swoim sołectwie przed wyborami, przyjeżdża do domów i truje, co ona załatwi byleby tylko na nią zagłosować, a potem jak już stołek jej się dostanie to zapomina o istnieniu ludzi, u których była i o tym, co obiecała. tfu! od początku była złym kandydatem na to stanowisko i w końcu ktoś to dostrzegł.

Rokitnik

Data: 2 lipca 2020, 08:12 Hahaahahaha w poniedziałek zwolnili miała dlac we wtorek oświadczenie a pojawia się dziś - dobre tempo! Jak tak samo była słowna w pracy, jak z tym oświadczeniem to się strzyzeskiemu nie dziwię ze wziął i wywalił. Czytałam, że pracownicy urzędu odetchnęli z ulgą oprócz tych którzy siedzieli u niej w kieszeni

Zosia

Data: 2 lipca 2020, 08:15 Pani Danuto, Brawo, bardzo ładnie i z klasą. Rzeczywiście obejrzałam sesję, Burmistrz nas oszukał. Ciekawa jestem na kogo zwali w przyszłym roku. U mnie ma Pani zawsze głos. Niech radni coś zrobią w końcu z tym szastaniem pieniędzmi.

mieszkaniec

Data: 2 lipca 2020, 08:16 Pani Rechnia poleciała w patos... nikt jej przecież nie stawia zarzutu braku przyzwoitości, ale zarzuty braku profesjonalizmu, a zwłaszcza braku zaangażowania już są w pełni uzasadnione. Pani Rechnia niczym się nie wykazała na fotelu burmistrza, zero własnych pomysłów, zero działań. Rządu Pani Rechni zapamiętam głównie z jej uników, urywania się z sesji , nieobecności na trudnych spotkaniach (np. to w sprawie Łubnej), braku merytoryki, niedecyzyjności, unikania pracy. Niestety okazało się, że pani Rechnia jest dobra w robieniu dobrego wrażenia, ale do zarządzania się nie nadaje. W tym kontekście stwierdzenia o misji i pasji są po porostu zabawne. Pani Rechnia w oświadczeniu dziwnym trafem nie odniosła się w ogóle do tego, że jej radni nie przyszli na sesję a przez to uchwały w votum zaufania i absolutorium nie zostały przyjęte. Z pewnością pani Rechnia wiedziała o tym, że będą nieobecni i co to spowoduje i poszła na to. Jeżeli oczekiwała, że mimo to pozostanie na stanowisku, to poza wszystkim brak jej też wyobraźni.

Olgierd

Data: 2 lipca 2020, 08:20 Proszę aby Pani wykreśliła cytat profesora Bartoszewskiego ze swojego oświadczenia, gdyż zakrawa to o hipokryzję.

Henio

Data: 2 lipca 2020, 08:50 Szanowna Pani
Oczywiście została odwołana Pani za brak lojalności okazany podczas ważnego głosowania i słusznie. W żadnym stopniu nie zmienia to jednak faktu, że jako wice burmistrz nie robiła Pani absolutnie nic a poziom Pani wiedzy merytorycznej jest zerowy.

Kibic

Data: 2 lipca 2020, 09:03 Panie burmistrzu, zagranie godne tonącego który brzytwy się chwyta. Jest takie powiedzenie, że jak się ma dużego topielca pod sobą to łatwiej się wybić na powierzchnie. Ja mam nadzieję że Pana bezradność skończy się odwołaniem a wtedy pani Danuta będzie miała takiego dużego topielca pod sobą czyli Pana i powróci do władz 👊 Chodzą pogłoski po gk że Pan Walczak może zostać zastępcą, jeśli zostanie to będzie strzał w kolano jak nie w głowę

Mariusz O

Data: 2 lipca 2020, 09:27 @KIBIC To nie pogłoski to już dawno zostało załatwione na jednym z ognisk...

Pamela

Data: 2 lipca 2020, 09:33 Tak w końcu Burmistrz bedzie mogl na te stanowisko wziasc kogoz ze znajomych. W końcu juz w calym ZGK tak jest. Glosowalam na Burmistrza Strzyżewski ego ale widze jaki to byl błăd. Aby tylko do konca kadencji..... A przeciez za smieci nie ponosi odpowiedzialnosci zastepca Burmistrza tylko Sam Burmistrza dlaczego nie chce sie do tego przyznac ze zrobil blad??

mieszkaniec

Data: 2 lipca 2020, 09:35 Górskokalwaryjski zakapiorny naród, we wszystkim widzi zło cokolwiek robi nowy burmistrz. Jak poprzednicy przez kilkadziesiąt lat żądzili, były układy, układziki to nic złego nie widzieli. Radni, którzy byli w poprzedniej kadencji niczym się nie wykazali a teraz potrafią tylko mącić. Zastanówcie się ludzie przy głosowaniu, po co wybierać małość drugi raz.

Benek

Data: 2 lipca 2020, 10:00 Brawo p.Danuto!!! Nasz burmistrz wyjedzie na taczkach szybciej niż mu się to wydaje!!! Odwołaniem pani osoby strzelił sobie tylko w kolano!! Panie burmistrzu wstyd !!! po roku czasu nie dostać wotum zaufania hahaha.Ja bym nie wyszedł na ulicę ze wstydu


hmm

Data: 2 lipca 2020, 10:43 Po dwukrotnym przeczytaniu stwierdzam, że nie ma czego komentować.
A zdanie: \"Dziękuję wszystkim, których zaangażowanie na rzecz miasta i gminy jest całkowicie bezinteresowne.\" w kontekście Autorki i Jej współpracowników przejdzie chyba do annałów.... no nie wiem: hipokryzji, narcyzmu, egoizmu, bezmyślności, pychy.... ci, co czują bluesa mogą coś dopisać. Tylko żal rodziny i tych, którzy uwierzyli... .

LEPIEJ, i to nie pierwszy raz, dla Autorki byłoby nie pisać NIC. Wartość treści oświadczenia bliska wartości półtorarocznych osiągnięć wiceburmistrzowej, chyba.


pytek

Data: 2 lipca 2020, 10:54 Czy autorzy tego oświadczenia wzięli pod uwagę komentarze ludzi pod artykułem : Danuta Rechnia odwołana... \"?
Czy może uwzględnili głównie wpisy WŁASNE i wyszło... co wyszło.
CZY TRAFNE SPOSTRZEŻENIE ROKITNIKA: Jak tak samo była słowna w pracy, jak z tym oświadczeniem to się strzyzeskiemu nie dziwię ze wziął i wywalił. Czytałam, że pracownicy urzędu odetchnęli z ulgą oprócz tych którzy siedzieli u niej w kieszeni.
Bo Zosia i Kibic mogli ulec okrągłym słówkom, dali się zmanipulować, bądź .... sami chcieli to uczynić.


lokalny obserwator

Data: 2 lipca 2020, 11:11 Bartoszewski nie był profesorem, podanie błędnej informacji w oświadczeniu na temat swojego profesjonalizmu jest humorystyczne.

Dane

Data: 2 lipca 2020, 11:13 Zarządzać Miastem i Gminą trzeba działać, a nie bawić się w zarządzanie i tworzyć układy, układziki szczególnie z osobami o poglądach prawicowych. Wcześniej, czy później układ pęka bo brak umiejętności w zarządzaniu do tego prowadzi. W tym przypadku radni zwolennicy D.Rechni swoim zachowaniem dają dowód aprobaty beznadziejnej pracy wiceburmistrza. Burmistrz A.Strzyżewski zrobił wielki błąd biorąc D.Rechnio na zastępcę burmistrza, przecież ta Pani nie zarządzała większym zespołem ludzi,
czy podobnym jak Gmina przedsięwzięciem. Zwalniając wiceburmistrza dokładnie określił brak profesjonalizmu u D.Rechnio, ale również brak profesjonalizmu u siebie w dobieraniu zastępców. Dobierając zastępców nie powinien kierować się układami koleżeńskimi, a merytorycznym przygotowanie.

NN GK

Data: 2 lipca 2020, 11:15 MOJA OCENA PANI PRACY RÓWNA SIĘ Z OCENĄ PANA BURMISTRZA ALE JAK MAM BYĆ OBIEKTYWNY TO DO ZMIANY CAŁA WŁADZA W GK I RADA BRAK POMYSŁU NA GMINĘ ALE NA TERNIE PIS TO NAWET BARDZO DOBRY BURMISTRZ CZY Z PO SLD PSL NAWET BEZPARTYJNY ZAWSZĘ BEDZIĘ ZŁY

Tyle w temacie

Data: 2 lipca 2020, 12:10 nie ma Pani co bronić swojego \"dobrego\" imienia, ponieważ nie ma Pani \"dobrego\" imienia gdyż nie raz słyszano na korytarzach jak Pani się wyraża, w stosunku do ludzi, którzy mieli dobre imię a przez Panią nie mają.

...

Data: 2 lipca 2020, 12:12
.
.
.
.
FAKTY:

Oświadczenie na poziomie ucznia gimnazjum.

Pani Rechnia zajmowała się odpadmi. Nie poradziła sobie z zadaniem, a teraz winę zwala na Strzyżewskiego.

Nieobecność na sesji i nakłanianie radnych do nieprzyjścia na sesję, podczas której miało odbyć się głosowanie za absolutorium dla burmistrza, to niesubordynacja wobec prcodawcy.

Pani Rechnia działała przeciwko obecnemu burmistrzowi. Za jego plecami budowała (albo dalej buduje) sobie elektorat na kolejne wybory.

Praca pani Rechnia była bardzo kontrowersyjna. Pojawiala się w urzędzie 10-11 i o 15-16 znikała.

Pani Rechnia wykorzystywała swoją pozycję do zdobywania informacji i inwestowania.

Nie ma ani jednego konkretnego projektu, który by zrealizowała.

Źle traktowała urzędników..
.
.
.
.
.
.
.


wladza

Data: 2 lipca 2020, 12:31 w rece ludu! fotel na ulice przed ratusz kto 1 ten lepszy

Hobbit

Data: 2 lipca 2020, 12:39 To oświadczenie to szczyt hipokryzji, a prof. Bartoszewski to się w grobie przewraca, że ktoś taki go cytuje. Nie dość, że nic Pani nie robiła to jest Pani zwykłą kłamczuchą! I bardzo dobrze, że Panią wywalił!

czytelnik

Data: 2 lipca 2020, 13:22 Własne oświadczenia mają to do siebie, że można napisać wszystko co się chce. Papier wszystko zniesie. Oświadczenia są jednak weryfikowane przez tych, którzy mają rzeczywistą wiedzę z zawodowych relacji, współpracy albo chociażby oglądania sesji. Poniżej jest wiele wpisów na ten temat i wiele głosów fanów. Podzielam zdanie, że ozdabianie oświadczenia, obrazującego wątpliwe świadectwo, stwierdzeniem Władysława Bartoszewskiego jest w najwyższym stopniu niestosowne.

Ja

Data: 2 lipca 2020, 13:24 A wczoraj (środa, 01.07) przejeżdżałam obok straży w Cendrowicach, parking pełen, aż na chodniku zaparkowano, więc nie trudno zauważyć. Czyżby obrady rady przeniosły się do remizy strażackiej? Nie ma bardziej odpowiednich sal na takie zebrania w urzędzie gminy? Coś się stało?
Ktoś coś wie?

ciekawy

Data: 2 lipca 2020, 18:41 Czy prof. W. Bartoszewski jest tym szczęśliwcem, którego władze okupacyjne niemieckie, zwolniły z Oświęcimia , z powodu złego stanu zdrowia?...

ciekawy

Data: 2 lipca 2020, 19:00 Chodziła że mną do szkoły, nikt jej nie lubił , wyniosła, zarozumiala , aż dziw, że tyle lat nim się na niej nie poznał!

oj

Data: 2 lipca 2020, 19:33 Dorzucę jeszcze komentarz pani EWY M.:
\"PANI Wice Burmistrz
nie wiele miała mądrego do powiedzenia, niewiele fajnego zrobiła, niewielu jej będzie brakować.
Dla Góry kalwarii to najlepsza decyzja od czasów Barbary Samborskiej, gdy odwołała Rutowicza !\"

Do innych autorów, trafnie oceniających stan rzeczy, dołożę taka refleksję:
- uważać trzeba na niepewnych koalicjantów,
- uważać na radnych z obozu DLR (obrotowych: Kochańskiego i Wroniewicz; wymownych/złotoustych : Jędral, Molak, ale i milczących- ten szósty.),
- uważać trzeba było na tę grupę flirtującą, mniej lub bardziej powiązaną z PiS-em; plującą na niektórych z opozycji.
Teraz uważać na nich trzeba jeszcze bardziej, bo zdolni są do rzeczy wielu... jak niewielu. Taki typ tak ma. I tyle.


hmm

Data: 2 lipca 2020, 19:36 Trafny jest komentarz ... (chyba blisko kuluarów). Groźnie brzmi:
\"Pani Rechnia działała przeciwko obecnemu burmistrzowi. Za jego plecami budowała (albo dalej buduje) sobie elektorat na kolejne wybory.\"
To zdanie chyba nie może być zlekceważone.


Sebastian

Data: 2 lipca 2020, 20:50 Żadna krzywda p.Danucie się nie stała gdyż może odejść na emeryturę (może już jest) i dobrze ,że przy władzy jest PIS bo musiała by jeszcze rabotać siedem lat.

Niewolnik

Data: 2 lipca 2020, 22:24 P.Burmistrzu z nagrań wynika że pan jest odpowiedzialny za śmieci . I tak oczerniać panią Danutę nieładnie.

Katarzyna

Data: 2 lipca 2020, 22:43 Ludzie puknijcie się w czoło! Gdyby nie Pani Danuta nasz nowy burmistrz by nie przeszedl. To była koalicja najpierw zaproponowana Panu Dariuszowi (odmowil) a potem Panu Strzyżewskiemu (przyjął). Ale jeśli mam oceniać pracę tego urzędu to przyznam szczerze że raz miałam z całą trójka do czynienia i Pani Danusia wyszła jako jedyna stawić czoła.. A poza tym lecąc dalej.. - zastępca zostanie p. Walczak. Z Orlenu na Zastępcę Burmistrza. Chyba trzeba pogratulować Koncernowi Orlen bo dobre szkolenia prowadzi dla pracowników (brawo Aga dla Ciebie-kształcisz najlepszych). A tak wogole to nie ma chyba w Polsce takiej gminy jak nasza!! Burmistrz bez absolutorium, zastępca w locie odwołany, śmieci jak były drogie tak są, żadnej tarczy antykryzysowej-mam na myśli choć umozenie podatku gruntowego.. No żyć nie umierać!! Ciesze się że się stad wyprowadzam tam gdzie śmieci są po 7 zł od osoby, w gminie to pracownicy są dla nas a nie my dla nich i ogólnie perspektywy na przyszłość są dużo lepsze niż tu!! A Burmistrz nie jest odgrodzony od mieszkańców.

Wesoła

Data: 2 lipca 2020, 22:59 P.Danuta przez burmistrza już dawno była izolowane i liczył na to za sama zrezygnuje ....jednak się nie udało.....musial ja zatem zwolnić bo obywatel w białych okularach od dawna gotowy naobiecany fotel .... Obiektywnie rzec biorąc nie mamy szczęścia w naszej Górze do władzy. Bycie birmiestrzem zdecydowanie AS przerasta.....oby tylko ZGK nie rozłożył zanim to odwolaja, bo to się szykuje na szczęście.


Bodek

Data: 3 lipca 2020, 08:18 Szanowna Pani,

nie miałem przyjemności Pani poznać, nie wiem również kto zgodnie z regulaminem organizacyjnym urzędu odpowiadał za gospodarkę odpadami, ale bez wątpienia, w tym obszarze mamy teraz bałagan. Czy ktoś zapomniał o komunikacji? do tej pory nie zostały wysłane do mieszkańców informacje/decyzje o wysokości opłat za śmieci. Odbiór odpadów segregowanych raz w miesiącu - to chyba jakaś kpina, a w zeszłym roku stawki były najwyższe w powiecie.
Prze chwilę ktoś kosił trawę przy posesjach, ale już nie kosi - co się stało? Może warto zajrzeć do ustawy regulującej kwestię porządku w gminach - niestety mam wrażenie, że w urzędzie nikt jej nie zna (prawdę mówiąc za poprzednich burmistrzów również), albo co gorsza nikt tego nie respektuje. Kto powinien odśnieżać chodnik, który nie graniczy bezpośrednio z posesją?
Drodzy włodarze, weźcie się do pracy.

hehehe

Data: 3 lipca 2020, 08:34 smieszne ludzie was interesuja personalne gierki nie to ile podatkow placicie i kto wam ciagle zabiera ciezko zarobione pieniadze macie totalnie pomylone priorytety!!! miasto plynie a tu temat zastepczy pani rechnia kogo to obchodzi?!

mieszkanka

Data: 3 lipca 2020, 08:39 Piszecie glupoty p. Samborska nigdy nie zwolnila p.Rutowicza ,obecna rada to zlepek ludzi bez zadnego doswiadczenia.Burmistrzowie to ludzie chcacy zrobic kariere kosztem gminy i nas mieszkancow.

Czytelnik2

Data: 3 lipca 2020, 09:30 Wydane oświadczenie źle świadczy o Autorce. Postawiona pogrubionym drukiem teza, że odwołał ją człowiek bez absolutorium i wotum zaufania, ma świadczyć o jego niekompetencji i braku wiarygodności. Tymczasem podjęcie uchwały o udzieleniu absolutorium w przypadku pozytywnych ocen wykonania planu finansowego i braku ocen negatywnych, jest oczywiste. RIO poddaje ocenie przypadki, kiedy o braku absolutorium decydują inne, niemerytoryczne motywy. Ci co oglądali sesję wyraźnie mogli zobaczyć, że to ten przypadek. Nie było powodów do nie podjęcia uchwały. Wotum nieufności zaś oznacza często intencjonalną opinię z kim chcę, a z kim nie chcę z różnych powodów współpracować. I tutaj też tak było. Pani Rechnia ze swoją grupą dała temu wyraz i z głosami radnych Bezpartyjnych uchwała nie przeszła. Dlatego powoływanie się na brak absolutorium i wotum zaufania w oświadczeniu, bez rzetelnej informacji o kulisach i motywach podejmowania uchwał, jest manipulacją a nie obiektywnym faktem. A szereg wysnutych potem górnolotnych wniosków na swój już temat, wydaje się już niestety atrapą wiarygodności. Pełne brzmienie cytatu to: \"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.\"

lokalny obserwator

Data: 3 lipca 2020, 14:54 Mój wniosek z tych wydarzeń jest taki, że pani Rechnia grała ostro, ale przelicytowała. A kto będzie przyszłym drugim vice, to czas pokaże, zwykle rzeczywistość zaskakuje i korytarzowe plotki okazują się mało warte.

@ hehehe

Data: 3 lipca 2020, 14:58 wiesz dlaczego te gierki budzą takie zainteresowanie? bo to piszą sami zainteresowani, którzy w nie grają...

Mieszkaniec

Data: 3 lipca 2020, 16:25 Mam nadzieję że mieszkańcy odwołają Areczka

Nowy

Data: 3 lipca 2020, 16:30 A kto to ten w białych okularkach? Bo jak byłem u Burmistrza to wszedł jak do obory. Ani dzień dobry ani pocałuj mnie w ...... . A Burmistrz nic na to! Słabo trochę-kogo ten Burmistrz zatrudnia :(((

Do nowy

Data: 4 lipca 2020, 06:19 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

pytek

Data: 4 lipca 2020, 18:01 Ktoś napisał: obecna rada to zlepek ludzi bez żadnego doświadczenia... .
Ale nie napisał, kto taką radę wybrał. Dlaczego?
Bodek pyta:
- kto zgodnie z regulaminem organizacyjnym urzędu odpowiadał za gospodarkę odpadami ....,
- Czy ktoś zapomniał o komunikacji?
- do tej pory nie zostały wysłane do mieszkańców informacje/decyzje o wysokości opłat za śmieci.... .
Czyż to nie były \"działki\" ... odwołanej??
A kto sugerował budowę spalarni za ponad 300 mln zł w Łubnej? Nie pokazując niestety biznesplanu - tylko hasło.
Gdzie tu odpowiedzialność za swe decyzje?
Czy tak miałoby wyglądać rządzenie Gminą?


Max

Data: 6 lipca 2020, 09:57 No cóż nauczka dla nas na przyszłość że może w końcu trzeba wybrać kogoś spoza tych układów układzików może dość tych Strzyżewskich Rechniów Zielińskich Bugnów itp. Może w końcu trzeba zatrudnić szeryfa z zewnątrz żeby rozwalił to bagno i zaczęli pracować ludzie którzy wiedzą za co biorą kasę

Zenada

Data: 6 lipca 2020, 12:09 @Max. Ma pan calkowita racje ,jestem w tym miescie od zawsze t.z.n.bardzo dlugo i odkad pamietam zawsze byly tu uklady i ukladziki ,swinstea i przekrety ,zwlaszcza przez jakies ostatnie 30,40 lat .Tylko gdzie w tym zepsutym swiecie znalezc taki ideal o ,ktorym pan pisze?To raczej nierealne .


SZWEJK

Data: 6 lipca 2020, 21:48 @ Zenanda- a może Ty jako ostatni sprawiedliwy.....

antysocjalista

Data: 7 lipca 2020, 13:29 ja wystartuje tylko mnie wybierzcie

Zenada

Data: 7 lipca 2020, 14:19 @Szwejk Chetnie ustapie pierwszenstwa tobie ,nie jestem zachlanny na mamone ,musi wystarczyc emerytura na ,ktora ciezko ale uczciwie zapracowalem.

...

Data: 7 lipca 2020, 15:07 Dziękuję hmm za zrozumienie. Faktycznie działania Pani Rechnia nie mogą być zlekceważone. Nie działa ona na korzyśc gminy.

A poza tym widać powypowiedziach, że wiekszośc komentarzy, to te same osoby podające się pod różnym nikiem. Czyli PISowska metoda tylko na lokalnym rynku.
Mam nadzieje, że Radaktor potwierdzi moje spostrzeżenie, że większość komentarzy przeciwko Strzyżewksiemu pochoidzi z tych samych IP.

SZWEJK

Data: 7 lipca 2020, 22:24 @ Zenada- uprzejmie dziękuję , ale jestem tylko kompanijnym idiotą . Mam jednak nadzieję , że Ty też zmądrzejesz jak przeczytasz \"moje przygody\"

zadowolony

Data: 9 sierpnia 2020, 15:08 Teraz p.Danuta ma więcej czasu, a zatem może powyrywać trawkę z chodnika .
Przy publicznym przedszkolu na Ks.Sajny jest jej dużo.

profos

Data: 21 sierpnia 2020, 06:14 Wiele lat wypisywała nieprawdę w oświadczeniach majątkowych, co dalej z tą sprawą ?
Przecież ta pani to wykształcona kobieta ,mówi że nikt jej nie powiedział, teraz już wie !
I co ?