Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Noc spadających gwiazd na Zamku w Czersku

Dodano: 4 sierpnia 2020; Zamek w Czersku zaprasza na wspólne oglądanie „spadających gwiazd”, któremu towarzyszyć będą kosmiczne atrakcje. To tylko jedno z wydarzeń, które czekają na mieszkańców w najbliższy weekend.

W sobotę od 11.00 do 17.00 spotkanie z wczesnym średniowieczem, czyli Czasy chramów w ramach cyklu Historia Viva na zamku w Czersku (obozowisko, rzemiosło - snycerz, świątynia słowiańska, kuchnia), o godz. 19.00 zaprosimy Państwa na Noc spadających gwiazd na zamku w Czersku. Wieczorem dziedziniec zamkowy zapełni się stanowiskami edukacyjnymi, przy których będzie można skonstruować i wysłać w kosmos minirakietę, zbudować spektroskop czy wziąć udział w szalonych eksperymentach naukowych. Ponadto na najmłodszych czekają również galaktyczne animacje, kosmiczny make-up i malowanie plejad na gwiezdnej folii, a na fanów science-fiction projekcja filmu "W ciemność. Star Trek".

W niedzielę ponownie będzie można przenieść się do średniowiecza, a o godz. 16.00 wysłuchać jazzowych standardów w wykonaniu Warsaw Dixielanders w ramach JazZamek Czersk.

 

(Inf. prasowa)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

artist

Data: 5 sierpnia 2020, 12:53 mogli sie troche wysilic w tym centrum Kultury w GK a nie dawać ten sam plakat co rok temu :/

Gaja

Data: 6 sierpnia 2020, 19:50 Przeglądałam lokalną gazetę a w niej lokalne imprezy w Piasecznie, Konstancinie Jeziornie i Górze Kalwarii i wyobraźcie sobie,że wszystkie imprezy są w gratisie. Jedynie warsztaty dla dzieci w Konstancinie są płatne a u nas szkoda gadać wszystkie imprezy a szczególnie te w Czersku są płatne. Żadna impreza nie jest za darmo tylko wszystko płatne, przepraszam kino samochodowe jest w gratisie.