Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Koronawirus w DPS: dyrektor wydała oświadczenie

Dodano: 24 września 2020; Dyrekcja Domu Opieki Społecznej wydała oświadczenie na temat sytuacji epidemiologicznej w zakładzie.

Oto pełna treść wydanego oświadczenia:

O sprawie pisaliśmy na łamach GoraKalwaria.net w niedzielę ("W DPS w Górze Kalwarii wykryto koronawirusa").

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (15)

Nick

Data: 24 września 2020, 19:23 Tak jak pisałem, nie taki wirus straszny, albo test dał fałszywy wynik.

Ja

Data: 24 września 2020, 20:13 Moze juz koniec tych oszustw

Aaaaa

Data: 24 września 2020, 20:40 Szkoda tylko że rodziny pracowników nie przebywają na kwarantannie tylko w przypadku zakarzenia roznosza chorobe. Pani Dyrektor będąc dyrektorem w swojej firmie to zawsze mialam na uwadze dobro pracowników, a w glowie to że kapitan ostatni opuszcza pokład statku który tonie!!! A nie pierwszy idzie na urlop!!! Trochę żenada!!!

Bibi

Data: 24 września 2020, 20:44 Od razu!!! No śmieszne... Ludzie którzy mieli z nią kontakt w piątek , sobotę wrócili do swoich domów i mogli zarazić domowników gdyż dopiero w poniedziałek trafili na kwarantanna w ośrodku!!! Temat dla Uwagi... Przecież rodziny osób zamkniętych które miały kontakt przez weekend normalnie chodzą i mogą zarażać!!! Wykonanie testów po tygodniu to też śmieszna sprawa!!

Izydor

Data: 24 września 2020, 20:52 Zawierzenie działa, więcej wiary !

Robert

Data: 24 września 2020, 21:29 Wierzyć Pyszyńskiej czy nie ? To oświadczenie to korpomowa . Jeśli nad tym nie zapanuje to w naszym miasteczku będzie \" wesoło \" . Ludzie którzy mieli styk z tą panią pewnie mają rodziny, może dzieci w wieku szkolnym . Jestem bardzo ciekaw jak to się rozniesie .

123

Data: 25 września 2020, 08:00 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

porażony

Data: 25 września 2020, 23:36 boją sie badać i robić testy :/ a na bank jest tam wiele zarażonych

Wybirca

Data: 27 września 2020, 08:46 Sanepid to dziwna organizacja. Chorzy z objawami, gorączką nie mogą doprosić się testów a tu testuje się bezobjawowe osoby po tygodniu???

Wyborca

Data: 27 września 2020, 08:50 Do AAA wyobraź sobie że dyrektor też człowiek i podlega przepisom o kwarantannie a nie urlop

Marek

Data: 27 września 2020, 09:13 @ porażony.. testy dają fałszywe wyniki . Według tych testów to nawet ściana na korono wirusa. Dużo ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego że katar , czy przeziębienie to też powoduje korona wirus . Czy na prawdę większość ludzi nie widzi że to wszystko to są przygotowania do sporej wojny. Ja już kiedyś pisałem o znakach drogowych dla wojska . Kture były przy drogach. Zostałem wysmiany, ale ok. Ja tylko współczuję osobą które naprawdę nie myślą. Bo niedługo się bardzo dziwią .

do MArek

Data: 27 września 2020, 12:47 Marku - \"kture\" piszemy przez ó.

zenek

Data: 27 września 2020, 12:55 @Marek
Policz ile błędów narobiłeś źle się czyta i trudno zrozumieć !

nikos

Data: 27 września 2020, 15:32 Grypa,pop, czy tylko przeziębienie? Testy ,które sa stosowane przy diagnozowaniu covid dają pozytywny wynik przy wszystkich chorobach płucnych i oddechowych. Ale tylko covid przynosi...duże dotacje

Marek

Data: 1 października 2020, 08:10 @Do Marek. @ Zenek. Przepraszam to wszystko wina z jakiego użądzenia się pisze . Nie kture żyją w łasnym życiem .