Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Koronawirus: Biedronka wprowadza w swoich sklepach specjalne rozwiązania

Dodano: 17 marca 2020; Biedronka wprowadza w swoich sklepach specjalne rozwiązania: są to między innymi płyny dezynfekujące i chusteczki Dada dla klientów, zmiana czasu pracy sklepów i limity osób na terenie placówek.

W związku z aktualną sytuacją Biedronka skróci godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8:00 do 20:00. Zmiany będą wdrażane indywidualnie w każdej placówce, nie później jednak niż do 23 marca.

Jedną z pierwszych nowości w sklepach Biedronka będą nawilżane chusteczki Dada przy sklepowych kasach i podajniki z płynem dezynfekującym dla klientów w strefie wejścia. Ponieważ dostępność środków dezynfekujących jest ograniczona na rynku, podajniki będą wprowadzane do sieci stopniowo.

Żeby ułatwić zachowanie odstępu między kupującymi, sklepy wprowadzą oznaczenie odległości 1 metra na podłogach w strefie kas. Pracownicy ochrony będą natomiast dbać o to, by na sali sprzedaży przebywało jednocześnie nie więcej osób niż jest przewidziane dla danego sklepu, w zależności od jego powierzchni.

Już teraz w Biedronce na tablicach informacyjnych znajdują się plakaty przygotowane przez PZH, które pokazują podstawowe zasady bezpieczeństwa. Wskazówki są przekazywane również za pomocą systemu głosowego w sklepach. W placówkach sieci pojawiły się też komunikaty przypominające klientom o konieczności używania rękawiczek przy pakowaniu pieczywa. Sieć namawia też kupujących do korzystania z płatności bezgotówkowych oraz w przypadku kart lojalnościowych Moja Biedronka do podawaniu numer telefonu – ustnie lub pokazując na kartce – kasjerowi.

(inf. prasowa, fot. Mateusz Adamski)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

Lolek

Data: 17 marca 2020, 19:29 Niech sklepy uporządkują sytuację z zachowanie starszych ludzi którzy przebierają bułki jak gacie na targowisku bo to co się dzieje jest niewyobrażalne a w sieci każą setki zdjęć dokumentujących to jak się zachowują ludzie najbardziej narażeni na wirusa należałoby zrobić z tym prawdziwy porządek.

Kkkkk

Data: 17 marca 2020, 20:39 Powinien być zakaz wprowadzania dzieci do sklepów biedronka

KARINA

Data: 17 marca 2020, 20:44 Dziś byłam w biedronce w górze kalwaria. I była Mama z dzieckiem która wogule się nie trzymała zasad my też mamy dzieci i jakoś znajdujemy rozwiązanie proszę o nakaz wprowadzania dzieci do sklepów BIEDRONKA bo to nie wakacje a roznoszenie wirusa.

do Karina

Data: 18 marca 2020, 07:38 proszę poprawić użyte przez Panią słowo \"wogule\" gdyż nie rozumiem jego znaczenia.

Zgroza

Data: 21 marca 2020, 06:21 @do Karina
Odszukać nauczyciela i odebrać 20% uposażenia !
Ucznia wysłać na przymusowe płatne korepetycje .