Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Hołd Powstańcom oddamy przed pomnikiem por. Białka i na rondzie

Dodano: 1 sierpnia 2018; Władze naszej gminy oddadzą hołd Powstańcom przed pomnikiem por. Białka. Młodzież związana z grupą Legijna Góra Kalwaria – tradycyjnie już – spotka się na rondzie.

Na obchody 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego władze naszej gminy zapraszają w środę 1 sierpnia na godzinę 17.00 przed głaz upamiętniający por. Jana Białka. – Oddajmy wspólnie hołd warszawskim powstańcom, ludności cywilnej stolicy, ale również tym wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którzy podczas wojny działali w konspiracji – zaprasza burmistrz Dariusz Zieliński.

O tej samej godzinie na rondzie spotka się też – tradycyjnie – młodzież związana z fejsbukową grupą Legijna Góra Kalwaria. „W środę 1 sierpnia o godzinie 17:00 widzimy się na rondzie w Górze Kalwarii. Weźcie ze sobą znajomych, aby choć przez chwilę zatrzymać się w zadumie i upamiętnić Powstańców Warszawy” – piszą organizatorzy.

Mateusz Baj (Fot. Legijna Góra Kalwaria)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

nie dla Faszyzmu

Data: 3 sierpnia 2018, 16:48 walić ONR\'owców z GK nawet nie wiedzą w ktorym roku zaczeło się powstanie a juz nie wspomnę o zakonczeniu...
ale dumnie chodzą w koszulkac patriotycznych :D ahahahahaha

hmm

Data: 3 sierpnia 2018, 20:56 @nie dla Faszyzmu:
może nie walić lecz dobrze edukować- bo siniaki się wygoją i tyle efektu z walenia. Raczej nie argumenty siły a siłę argumentów stosować wobec tych co inaczej mają wiedzę przyswojoną.

Sułtan Sulejman

Data: 4 sierpnia 2018, 22:39 Legijna lignina ;)

abc

Data: 8 sierpnia 2018, 13:51 proszę o wyjaśnienie, co wspólnego ma por. Białek z powstaniem warszawskim (o rondzie nie wspomnę)? , a także o porównanie rozmachu z jakim celebrujemy w GK rocznice powstania vs. katastrofa smoleńska.