Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Gotowy sposób na szybkie i tanie wykończenie wnętrz

Dodano: 10 stycznia 2020;

FlexGips – gotowy sposób na szybkie i tanie wykończenie wnętrz
 
Masz wrażenie, że remont Twojego mieszkania nigdy nie dobiegnie końca, a koszty, które poniosłeś na materiały i prace wykończeniowe, dosłownie mnożą się w oczach? Marzy Ci się, by to, co od dłuższego czasu spędza Ci sen z powiek, było zrobione szybko, dokładnie i tanio. Co Ty na to, żeby pójść z duchem czasu i skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym na dobre zapomnisz o klasycznym szpachlowaniu narożników? Poznaj FlexGips i przekonaj się, jak proste i przyjemne mogą być prace wykończeniowe!
 
FlexGips, czyli gotowe prefabrykaty z płyty kartonowo-gipsowej

FlexGips to rewolucyjne rozwiązanie zaproponowane przez jednego z czołowych producentów gotowych elementów z płyt kartonowo-gipsowych oraz odlewów gipsowych GRG 3D, działającego w branży wykończeniowej od 24 lat. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku i chęć nieustannego podążania za rosnącymi potrzebami klientów zaowocowało stworzeniem systemu szybkiego i prostego w obsłudze – dokładnie takiego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
 
Co zyskasz, wybierając FlexGips?

- Oszczędność czasu – Twoje prace wykończeniowe zajmą Ci teraz nawet 70% mniej czasu niż do tej pory. Wyobrażasz sobie, że od tej pory nie będziesz musiał trudzić się ze żmudnym szpachlowaniem narożników i czekać na ich wyschnięcie? Dobrze wiesz, że czas to pieniądz, dlatego zyskujesz również…

- Oszczędność pieniędzy – prawdopodobnie zaniepokoi Cię wyższa cena FlexGips w porównaniu do zwykłej płyty kartonowo-gipsowej. Pamiętaj jednak, że oszczędzając czas, ograniczasz tym samym czas pracy ekipy wykończeniowej, a także zużycie materiałów.

- Bogactwo rozwiązań wizualnych – dzięki FlexGips nie musisz obawiać się tworzenia oryginalnych, fantazyjnych kształtów na ścianie lub suficie. Subtelne zaokrąglenia, spłaszczenia lub fazowania – od tej pory tylko Twoja wyobraźnia stanie się ograniczeniem w projektowaniu profili FlexGips!

- Wieloletnia trwałość i odporność na uszkodzenia – prace wykończeniowe nie są prawdopodobnie Twoim ulubionym zajęciem, dlatego dobrze, by były wykonywane jak najrzadziej. Produkty FlexGips zapewnią Ci łatwość w montażu, wytrzymałość i niezwykłą precyzję wykonania, co przekłada się na gwarancję wieloletniego ich użytkowania.

Więcej informacji na temat prefabrykatów FlexGips dostępnych jest na stronie www.flexgips.com oraz pod numerem telefonu: 720 888 120 lub adresem e-mail: info@flexgips.com.