Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

1 czerwca. Gminny Dzień Dziecka

Dodano: 29 maja 2019; Spędź Dzień Dziecka razem z nami. Kuglarskie triki w wykonaniu Pawła Coolek Kuleszy oraz pokaz iluzjonisty Macieja Kozłowskiego (półfinalisty programu Mam Talent) zachwycą nie tylko najmłodszych.

Ponadto w programie: koncert młodych wokalistów ze Studia Piosenki, występy taneczne i koncert piosenek dla dzieci. Miłośników sztuki teatralnej zapraszamy na spektakl "Rajska wyspa" w wykonaniu aktorów Krakowskiego Biura Promocji Kultury.
Wszystkich, którzy lubią sportową rywalizację zachęcamy zaś do wzięcia udziału w turniejach piłkarskich i siatkówki plażowej.
Tradycyjnie nie zabraknie dmuchańców, odbędą się również pokazy WOPR i prezentacja wozów strażackich i policyjnych.

Program:
13.00 – Studio Piosenki
13.25 – Iluzjonista Maciej Kozłowski
14.00 – Studio Piosenki
14.25 – EMOTION – pokaz tańca
14.40 – Klub Karate Kyokushinkaikan ''KIME" Góra Kalwaria
15.00 – Kalwarki
15.15 – Pokazy kuglarskie (coolek)
15.50 – Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria- Kick Boxing
16.10 – Jarząbek
17.15 – MKS Korona Góra Kalwaria-strefa Boksu
17.40 – „Rajska Wyspa” – spektakl
18:45 – OSIR
Uprzejmie informujemy, że program może ulec zmianie

1 czerwca, teren OSiR (przy basenie)
Start godz. 13.00. Wstęp wolny

(Informacja prasowa)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Mama

Data: 3 czerwca 2019, 08:38 Witam,
nawiązując do zorganizowanego Dnia Dziecka 1 czerwca w Górze Kalwarii nie piszę, żeby krytykować - oczywiście impreza była fajna, występy Dzieci z przyjemnością się oglądało ale jest jedno wielkie ALE brak miejsc do siedzenia, brak namiotów chroniących przede wszystkim Dzieci przed słońcem, dużo ludzi wcześniej uciekło bo niestety tych podstawowych elementów zabrakło, jak są organizowane Dni Góry Kalwarii jest montowana scena pod zadaszeniem, są ławki do siedzenia czy Dzień Dziecka czymś się różni?? Dzieci w pełnym słońcu występowały na betonie, myślę że nie tak to powinno wyglądać i należy wyciągnąć wnioski na przyszłość bo za rok może być jeszcze mniej widzów i występujących.
Poza tym Góra Kalwaria ma spore zaplecze czy nie można wybudować amfiteatru tak jak jest w Konstancinie, może zamiast rozliczać poprzednie lata zróbmy coś dla tego miasta.