Wypadek z udziałem ciężarówki przed mostem, droga zablokowana

Dodano: 1 października 2018; Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek około południa na drodze prowadzącej od ronda w kierunku mostu na Wiśle.

Wypadek miał miekjsce przed mostem - w miejscu, gdzie poprowadzony jest objazd w związku z budową obwodnicy. W czołowym zderzeniu brała udział ciężarówka oraz samochód osobowy.

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Droga jest zablokowana w obydwu kierunkach.

(mb) Fot. Ryszard Sitarski

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (23)

hmm

Data: 1 października 2018, 14:10 i po co drugi most??? przecież dobra przepustowość!! właśnie widać w takich przypadkach....

kierowca

Data: 1 października 2018, 16:27 Tam wypadki dopiero się zaczną, jak będzie bardziej ślisko, a pasów już teraz prawie nie widać

Nick

Data: 1 października 2018, 17:21 Po co budować most obok mostu?

pasazer

Data: 1 października 2018, 18:37 prosze jechac wolno taka jazda jest bezpieczna

zły

Data: 1 października 2018, 20:18 Po skończonej obwodnicy dopiero będzie korek,jak wszyscy się zjadą z drogi dwujezdniowej w razie awarii czy wypadku, naszczęscie większość pojazdów będzie stała nie na rondzie blokując miasto, ale w dolinie Cedronu -trzeba będzie postawić toj toje, moźe automaty z napojami....most jest za wąski na przyszły ruch drogowy

hmm

Data: 4 października 2018, 12:38 Ciekawe co zrobią decydenci, kiedy obwodnica stanie się ... strzałem w kolano?
A wydaje się to nieuchronne.. czy ktoś o tym myśli?

SKY

Data: 4 października 2018, 18:39 @ hmm- właśnie dlatego trzeba głosować mądrze i rozsądnie .Wybrać człowieka który nie będzie myślał tylko na jedną kadencję. Już kilka lat temu pisałem na tym portalu o niebezpieczeństwie obwodnicy ( jeszcze wtedy w sferze pobożnych życzeń mieszkańców). Prosiłem o zwiększenie nakładów na promocję, inwestowanie w turystykę , nagłaśnianie spraw związanych z wizerunkiem Góry Kalwarii. I wiesz co usłyszałem od paru osób związanych z Ratuszem - \"dla nas czym ciszej ,to lepiej \" Jeden p. Arkadiusz Strzyżewski podjął temat skarpy , Wisły, ścieżek widokowych. Dzięki niemu zrobiono pierwsze kroki w kierunku podniesienia atrakcyjności Naszego Miasta. Będę głosował na Arka.

@SKY

Data: 4 października 2018, 21:19 Juz nie ma miejsca gdzie SKY nie pisze o AS,niedługo otworzymy lodówkę i będzie SKY- głosuj na Arka A obok sam Arek - to ja i dzięki mnie masz tu coś do chleba.......

hmm

Data: 4 października 2018, 22:23 @@SKY - z tą lodówką to stary, ograny bajer tych, którym brakuje argumentów... i już nie rusza, tylko bawi.

Hmmm i SKYY

Data: 4 października 2018, 23:30 Natarczywi agitatorzy AS !!!!!!!!!

SKY

Data: 4 października 2018, 23:44 @ @SKY- moją intencją jest aby Arkadiusz Strzyżewski po wyborach był \" w każdym domu \"jako Burmistrz Miasta i Gminy.

hmm

Data: 5 października 2018, 12:40 Hmmm i SKYY - 2 w jednym?
Z rozpędu, niepomyślunku, zapiekłości czy głupoty?
Pewnie z braku argumentów.

SKY

Data: 5 października 2018, 17:16 @Hmmm i SKYY - następny od D.L.R.???

Nick

Data: 5 października 2018, 19:05 Tyle lat ludzie walczyli o obwodnicę a twierdzenia, że obwodnica będzie niebezpieczeństwem. Tak o. Po prostu.
Zabawne.

SKY

Data: 5 października 2018, 22:12 @ Nick- przebywałem pewien okres czasu w miejscowości którą ominęła autostrada. Jednak władze i mieszkańcy wiedząc wcześniej o możliwym wykluczeniu miasta podjęli odpowiednie kroki , sprawnie pokierowali inwestycjami i szybko okazało się że większe były kolejki do zjazdu w pobliżu miasteczka niż na następnych autostradowych bramkach.

Nick

Data: 6 października 2018, 11:26 @SKY no dobra tylko największe korki i ruch powodują samochody ciężarowe. A jaki mają interes w GK? Raczej żaden, tylko powodują hałas, spaliny i utrudnienia, więc jak pójdzie to na obwodnicę to będzie spokój i cisza i będzie można przyjemnie i bezpiecznie jeździć.

SKY

Data: 7 października 2018, 09:19 @ Nick - jeżeli Ty uważasz, że cisza i spokój są ważniejsze dla Góry Kalwarii niż przyspieszony rozwój i wyjście z zastoju w którym się znajduje,szybkie dogonienie okolicznych miast to głosuj na obecne władze i przygląj się na powolną śmierć tego miejsca.

Nick

Data: 7 października 2018, 19:30 @SKY mówiliśmy o obwodnicy, która przyniesie korzyści więc nie rozumiem nagłej zmiany tematu...

zły

Data: 12 października 2018, 08:14 SKY jak zwykle uważa że na wszystkie kłopoty Góry Kalwarii i reszty świata tylko Arkadiusz, podejrzewam źe moźe to jego źona.....

SKY

Data: 12 października 2018, 09:39 @ zły -eskalując swoje podejrzenia wobec mnie , niedługo ponad pięćdziesięcio- letniego z trzydziestoletnim stażem małżeńskim ojca dzieciom do LGBT. zapiszesz .Śmieszne to ale i tragiczne, prawie jak \"koncert życzeń\"niektórych kandydatów na burmistrza.
Oczywiście ,że uważam p. Arkadiusza Strzyżewskiego za \"zbawcę \"Góry Kalwarii. Nie widzę wśród kandydatów człowieka z takim zaangażowaniem , doświadczeniem w działalności samorządowej ( no może DZ.ale ten pan swoje doświadczenie źle wykorzystał).Upór z jakim dąży do naprawy Naszego Miasta jest godny podziwu.Wykształcony młody menadżer ze specjalizacjami pilnie poszukiwanymi na obecnym rynku pracy, z możliwościami kariery,awansów i niewspółmiernie wyższych zarobków chce zostać Burmistrzem niewielkiej zacofanej w rozwoju mieściny.
Czyż to nie jest powód do przemyślenia dlaczego On to robi ?
Może z miłości do miejsca w którym się urodził, wychowywał i żyje na co dzień. Może zależy Mu aby Góra Kalwaria stawała się piękniejszym , czystszym ,rozwijającym się Naszym Miastem. Może On darzy to miejsce takim uczuciem jak Niemcy mówiąc o \"heimat \". Może myśli o przyszłości .
Przemyśl to co napisałem i nie bądź już taki \"zły\".
Przebrała się \"Układu \"miarka ,czAS zagłosować na Arka.

zły

Data: 13 października 2018, 07:23 @SKY uderz w stół a ty znowu laurka dla Arka, jak on się wypisze ze swojej partii to być może ja inni go poprą i będzie burmistrzem naszej GKS.

SKY

Data: 13 października 2018, 11:59 @ zły --myślisz ,że człowiek który zdradzi swoje ugrupowanie, zmieni kierunek jak chorągiewka ,lub zrobi to z premedytacją aby tylko wygrać wybory ( przykład p. Jakiego) będzie godzien szacunku i zaufania i można mu powierzyć stanowisko Burmistrza ?? Jeśli tak uważasz to przykro mi ,ale chyba \"czytaliśmy inne książki.\"

ja

Data: 13 października 2018, 17:18 sky to rzeczywiscie żona