Arkadiusz Strzyżewski i Dariusz Zieliński starli się przed drugą turą

Dodano: 31 paŸdziernika 2018; Dwaj kandydaci do fotela burmistrza, którzy w niedzielę spotkają się w drugiej turze, odbyli przedwyborczą debatę.

Debata miała miejsce we wtorek 30 października i trwała ponad godzinę. Prowadził ją redaktor naczelny lokalnej gazety „Stacja Południe” Kamil Myszyński.

Każdy z kandydatów miał dwie minuty na przedstawienie się i ocenę pierwszej tury wyborów. Później obydwaj kandydaci odpowiadali na pytania redaktora Myszyńskiego oraz te, które zadali czytelnicy „Stacji Południe”. Z kolejnym bloku kandydaci zadawali pytania sobie nawzajem. Na koniec Dariusz Zieliński i Arkadiusz Strzyżewski mieli dwie minuty, aby zachęcić do głosowania w niedzielę właśnie na ich kandydaturę.

Z przyczyn technicznych debata podzielona została na trzy części. Poniżej zamieszczamy odnośniki do każdej z części.

(mb)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (63)

Abc

Data: 31 paŸdziernika 2018, 08:05 Ileś km wodociągów! :P
Pan Zieliński marnie, bez przygotowania.

mieszkaniec

Data: 31 paŸdziernika 2018, 08:40 Pierwszy raz spotykam się w debacie aby na każde pytanie jako pierwsza odpowiadała ta sama osoba. Taka uwaga dla prowadzącego na przyszłość. Pomimo że Pan Strzyżewski odpowiadał jako drugi jego wypowiedzi były bardziej owocne, zawierały dużo konkretów. Mam nadzieję że część obietnic zostanie zrealizowana jak zostanie Burmistrzem. Góra Kalwaria potrzebuje zmiany!!!!!!

wyborca

Data: 31 paŸdziernika 2018, 09:51 Pan Zieliński super mówił o całej gminie a pan Strzyżewski tylko o mieście... Burmistrz Zieliński ma mój głos.!!!

Fred

Data: 31 paŸdziernika 2018, 10:02 Burmistrz był lepszy. Swoboda, kompetencje, duża znajomość różnych tematów, profesjonalizm. Niech ludzie zdecydują.

Mieszkanka

Data: 31 paŸdziernika 2018, 10:30 Brawo Arku! Mimo, że ciągle musiał odpowiadać na pytania drugi. Co dało mu mniejsze pole wypowiedzi. Mówił bardziej na temat i przedstawiał konkrety. Nie przerywał rywalowi.. tak jak notorycznie robił to Pan Zieliński .. trochę kultury nie zaszkodzi.. Atakował tym, że co by nie było Arkadiusz jako wicestarosta to powinien robić nie wiadomo co, czemu zwala komunikację miejską na Starostwo? To gmina powinna się tym zająć już dwie kadencję temu! A nie teraz wymyśla, że transport jest ważny i się tym zajmie. Kiedy? Bo to już trzecia Pana kadencja... A ludzie nadal nie mają dobrych połączeń komunikacyjnych z Warszawą.

PANIE ARKADIUSZU MA PAN MÓJ GŁOS!
CZAS ZMIENIĆ GÓRĘ!

Aaa

Data: 31 paŸdziernika 2018, 10:33 Super Arek! Jak zwykle merytoryka!

MM

Data: 31 paŸdziernika 2018, 10:48 Pan Strzyżewski ma mój głos, Pan burmistrz Zieliński marnie tak jakby miasto wcale się nie liczyło tylko okoliczne wsie. Pozdrawiam obu Panów.

xxx

Data: 31 paŸdziernika 2018, 10:48 Debatą, debatą... ale ostatnie pytania Pana Arka do Pana Dariusza pokazała to co najważniejsze. CZY JEST PAN ZADOWOLONY Z PRACY PREZESA ZGK? Odpowiedź brzmiała w skrócie TAK. To dlaczego WODA W KRANIE JEST BRUDNA? ZGK nie informuje, że woda jest niezdatna do picia. Nie ostrzega ludzi, ludzie sami muszą czyhać czy woda jest ok. Jako Burmistrz powinien Pan zadbać o jakoś wody, czyli o dobro wspólne wszystkich mieszkańców. A Pan Panie Dariuszu umywa od tego ręce. Chyba tą brudną wodą z kranu... Jestem za zmianą!

XYZ

Data: 31 paŸdziernika 2018, 10:50 Panie Arkadiuszu, ma Pan mój głos!

Swojak

Data: 31 paŸdziernika 2018, 11:23 Debata niestety nie była na poziomie tej z Piaseczna, ale pomimo odpowiedzi na każde pytanie jako drugi, wybieram pana Arka :) konkretne odpowiedzi, pomysł na zmianę, chęć poruszania trudnych dla mieszkańców tematów. A pan Darek? Szanuję go jako człowieka. Ale niestety.... Ta debata pokazała, że jest już zmęczony. Nie ma pomysłu. Chyba bardziej panu Nadstawnemu zależy za tych wyborach niż jemu. zmiany są dobre,zmiany są potrzebne zwłaszcza w Naszej Gminie. Dlatego zachęcam wszystkich do głosowania, głosowania na Arka Strzyżewskiego. Zacznijmy iść do przodu, spójrzmy jak zmieniły się gminy wokół nas, bo my niestety stoimy w miejscu. Chodniki panie burmistrzu to nie zasługa, to obowiązek.

Alicja

Data: 31 paŸdziernika 2018, 11:25 Pan Burmistrz nie wie jaką Zgk zaproponowało stawkę za wodę???!!!!
Może jak zwykle Pan Burmistrz się sprawie przyjrzy?!
Dlaczego ani Burmistrz ani Pan prezes Pelka nie mogą powiedziec wprost, że stawki nie są jeszcze zatwierdzone ale nasza propozycja była taka, a taka? Dlaczego jest to taka wielka tajemnica?! Dlaczego nie ma transparentnosci informacji?! Czy my wyborcy nie mamy prawa wiedzieć?
Pora wprowadzić do Góry trochę nowoczesności i skończyć z tym skostniałym układem!!!!!!

Pawełek

Data: 31 paŸdziernika 2018, 11:41 Zdecydowanie Strzyżewski. Wie o czym mówi, a Zieliński jak zawsze leje wodę jak Prezez ZGK

Pawełek

Data: 31 paŸdziernika 2018, 11:43 No Zielu się nie spisał 8 lat w gminie i takie braki w wiedzy? Nie wiadomo ile woda? To kto ma wiedzieć?
Głosuje na Strzyzewskiego

Mieszkanka

Data: 31 paŸdziernika 2018, 11:43 Strzyżewski 100% wygrał tą debatę

Grażyna

Data: 31 paŸdziernika 2018, 11:45 Zieliński tak jak jego program zero konkretów, wszystko około, wymijająco
Strzyżewski wali konkretami
Powalił go Na łopatki

566

Data: 31 paŸdziernika 2018, 11:52 Strzyżewski wygral !

Bóg Gniewu

Data: 31 paŸdziernika 2018, 12:06 Nie podają stawek za wodę bo nie są zatwierdzone. Może to i dobrze, bo wystąpili o stawkę np. 5 zł. i zaraz podniesie się wielki szum a w sumie okaże się że Wody Polskie jej nie zatwierdzą i zostanie dużo niższa albo ta sama i niepotrzebnie wszyscy się zdenerwują na zapas.

wyborowy

Data: 31 paŸdziernika 2018, 12:07 Panie burmistrzu z kim pan się spotykał przed pierwszą turą? Z mieszkańcami? Chyba ze swoimi przyd....mi w pokoikach w urzędzie lub na imprezkach w Podzamczu. Teraz strach was ogarnął i zaprasza pan na kawę. Śmiech na sali. Dobro gminy wcale was nie interesuje tylko to by klika miała nadal władzę. Niech pan powie ile długu z podatków gmina umorzyła niektórym firmom np. Bab..??? Mieszkańcy są ciekawi dlaczego tak się dzieje?

mm

Data: 31 paŸdziernika 2018, 12:34 Pani Burmistrzu ma Pan mój głos. Mój i moje rodziny.

śmieszek

Data: 31 paŸdziernika 2018, 12:50 Panie Darku Pan się nie boi cały ZGK za Panem stoi i Zenek tylko nie Martyniuk ale Nadstawny :):):):):)

Młody mieszkaniec

Data: 31 paŸdziernika 2018, 13:03 Debata delikatnie mówiąc ustawiona. Od kiedy na pytania zawsze odpowiada się w takiej samej kolejności. Daje to przewagę temu co odpowiada drugi. Pan Arek mało merytorycznie a w ostatniej części to już zupełnie się pogubił. Pan Zieliński konkretny i bardzo kulturalny człowiek. Bo ja na jego miejscu za taką kampanię trochę bym go nauczył kultury i szacunku.

TO JA

Data: 31 paŸdziernika 2018, 14:26 Panie Arku Pan się nie boi stanowisko asystenta burmistrza Piaseczna dla Pana stoi...

Bóg Gniewu

Data: 31 paŸdziernika 2018, 14:47 Do Młody mieszkaniec
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości wypowiedzi. Pan A. S. w kwestii komunikacji i obwodnicy był zupełnie zaskoczony. Mówił coś w stylu masło maślane. Choć jako drugi miał przewagę. Nie ważne co kto obiecuje ale co zrobił, a jako wicestarosta jedyne czym się chwali to zagospodarowanie koszarowców. Słuszna, i to bardzo uwaga naszego burmistrza o niepełnosprawnych. Pan A.S. zadbał o sprowadzenie jakiś wschodnich obywateli, którzy teraz siedzą w nowych, ciepłych mieszkankach za darmochę a niepełnosprawni to zbędni obywatele II kategorii, niech czekają. Szkoda, że nie pomyślał, że dla takiego człowieka (zwłaszcza młodego) kolejny dzień siedzenia bez żadnego zajęcia, kontaktu z ludźmi i jedynym przyjacielem - telewizorem, który mu bokiem wychodzi to jak wieczność. Ja nie mam tego problemu, ale potrafię sobie to wyobrazić, dlatego jestem zagorzałym wrogiem myślenia \"kaleka to zbędny darmozjad\".

Blok

Data: 31 paŸdziernika 2018, 14:51 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Głos

Data: 31 paŸdziernika 2018, 14:55 Burmistrz Zieliński chyba już jest bardzo zmęczonym czlowiekiem, przynajmniej takie wrażenie sprawiał podczas debaty...W mojej ocenie zdecydowanie należy Mu się już DLUUUGI \"ODPOCZYNEK\" 😊

soltys karzakow

Data: 31 paŸdziernika 2018, 15:26 do Młody mieszkaniec
Fakt mlody i nie wprawny pijarowiec pana burmistrza
i masz racje wszytko jest ustawione od burmistrza po prezesa ZGK jkaos tak od 8 lat
Te konkrety o ktorych piszesz powalily mnie na kolana.
Kultury i szacunku wobec mieszkancow to powinien nauczyc sie pan burmistrz do spolki z rutowiczem bo slowo pan mi nie przechodzi przez gardlo.

Janusz i Grażynka

Data: 31 paŸdziernika 2018, 16:28 Patrząc Bardzo ale to Bardzo obiektywnie to debatę wygrał Pan Arkadiusz Strzyżewski, Pan Zieliński nie wiedział wielu spraw dotyczących gminy, ileś kilometrów wodociągów, nie zna stawki za wodę (prezes sam ustala nie konsultuje ?) Widać było po nim zmęczenie, brak woli walki, konieczność udziału w kampanii, brak pomysłu na jutro, wypalenie zawodowe.

Po dzisiejszym artykule w gazecie o naszych dwóch kandydatach dochodzę do wniosku, że Pan Zieliński musi odpocząć zając się wnukami. Nawet polubiłam tego człowieka, ale nie jako Burmistrza tylko jako człowieka. Panie Darku powinien Pan nam podziękować, będzie miał Pan wolne od niedzieli i czas na wnuki :) To Panu się przyda.

Panie Arku przekonał mnie Pan do siebie !

Bóg Gniewu

Data: 31 paŸdziernika 2018, 16:33 Do soltys krzakow
A jakie konkrety przedstawił Pan Strzyżewski według Ciebie? Bardzo mnie to ciekawi. Bo obietnice to już nam Pan Tusk składał, że Polska będzie zieloną wyspą jak Irlandia.

TOMASZ

Data: 31 paŸdziernika 2018, 17:07 Przydałby sie odpoczynek burmistrzowi zielinskiemu, zasiedział sie chłop, juz tyle lat, brak juz u niego entuzjazmu, marazm.dlatego popieram staroste, Arkadiusza Strzyzewskiego,czas zmienic GÓRE KALWARIE

Kirek

Data: 31 paŸdziernika 2018, 17:31 Panie Dariuszu trzymam kciuki.

mieszkaniec GK

Data: 31 paŸdziernika 2018, 17:53 Brawo dla Pana Strzyżewskiego !!!
Pan Dariusz Zieliński sprawiał wrażenie bardzo zmęczonego, gubiącego się w szczegółach, kompletnie nieprzygotowanego na debatę. Z mowy ciała - komunikacji niewerbalnej, jasno wynika, że Pan Zieliński jest bardzo zagubiony, zmęczony... należy Mu się długi odpoczynek... najlepiej z rodziną, może powinien gdzieś wyjechać na dłuższe wakacje.
Widać, że zaufał swoim zastępcom, oraz Prezesowi ZGK, a oni nie do końca byli wobec niego lojalni i o wszystkim Go informowali...
Pan Strzyżewski - merytoryczny, pełen zapału do działania, żywioł, aby ten zapał do pracy jak najdłużej Strzyżewskiemu wystarczył.
Pan Strzyżewski wsłuchuje się w głos mieszkańców Gminy, Pan Zieliński nie do końca... może zamiast spotkań w kawiarni warto iść do ludzi...
Najważniejsze jest czyste i zadbana GMINA, edukacja, DOSTĘP DO LEKARZY, głos mieszkańców Góry Kalwarii i wszystkich sołectw, Burmistrz to służba dla ludzi, a nie dla znajomych królika ... Zenka, Buły, Jurusia i Drwala...
Brawo jeszcze raz dla Pana Strzyżewskiego - debata wygrana !!!!!

Prawicowiec

Data: 31 paŸdziernika 2018, 18:24 Burmistrz klasa!

Kulek

Data: 31 paŸdziernika 2018, 18:26 Minimalnie lepszy byl Zielinski i tak bedzie w drugiej turze.

Fabiola

Data: 31 paŸdziernika 2018, 19:09 Dziękujemy za debatę. Myślę, że osoby niezorientowane, zwłaszcza napływowe, dowiedziały się z niej, co takiego zmieniło się za kadencji obecnego burmistrza. Ja widzę dużo zmian na lepsze. Jestem mieszkanką od urodzenia i to mnie upoważnia do wyrażenia sądu o wyglądzie miasta i zmian w nim zachodzących. Dziwię się osobom napływowym, bardzo aktywnym na tej i innych stronach, tak krytykującym obecnego pana burmistrza. Ciekawi mnie, co takiego było (jest) w naszym mieście, że akurat tutaj znaleźli swoje miejsce na ziemi. Czyżby (według nich) brak inwestycji, brud, jakiś marazm, itd. czy też chęć zamieszania w spokojnym, przyjaznym, bogatym kulturowo miasteczku. Panie burmistrzu, życzę wszystkiego najlepszego w niedzielnych wyborach. Powoli, ale kompleksowo do przodu , z pomocą życzliwych Panu mieszkańców i współpracowników. Krzykaczy i karierowiczów tutaj nie potrzebujemy. Cała moja rodzina i znajomi głosują na Pana!

Zibi

Data: 31 paŸdziernika 2018, 19:12 Wielka klasa Burmistrza Zielińskiego.Ma wizję i wie co mówi. Myślę że z uwagi na długą znajomość z Panem Strzyżewskim oszczędzał go bardzo, a nawet pochwalił za uprzednie działania na rzecz rozwoju kultury w mieście.Pan Strzyżewski był zagubiony, jąkał się i nie przedstawił żadnej wizji rozwoju gminy .Mówił o koniecznych zmianach tylko nie powiedział jakich?Pozyskanie funduszy widzi poprzez wpływy z podatków oraz zmiany zagospodarowania przestrzennego gruntów, co ma niby przyciągnąć nowe inwestycje lecz jak zapowiedział nie stanie się to od razu. Wiadomo powszechnie że obecnie brak możliwości dokonania zmian przeznaczenia gruntów rolnych w planie zagospodarowania przestrzennego gminy z uwagi na brak możliwości szybkiego zagospodarowania już odrolnionych gruntów. Naiwnie też liczy też na pieniądze / sto milionow złotych ! , czyżby układy ?/ ze sprzedaży gruntów których właścicielem jest starostwo powiatowe. Przypomina mi tym Pan Tymińskiego z czarną teczką w wyborach prezydenckich Ja w takie cuda nie wierzę. Pozostałe składane publicznie obietnice również są bez pokrycia.Wierzę w doświadczenie i profesjonalizm Pana Zielińskiego. Wolę wróbla w garści niż gołębia na dachu.
Zagłosuję wraz z rodziną na Pana Zielińskiego

Wiola

Data: 31 paŸdziernika 2018, 19:25 Pan Strzyżewski, jak nie ma pomysłu na 2- minutową odpowiedź, to w kółko powtarza to samo (sprawa domów dziennego pobytu seniorów).

Abc

Data: 31 paŸdziernika 2018, 19:49 Do młody mieszkaniec:
Fakt, możliwe że debata ustawiona. Ale chyba w drugą stronę. Bo to Pan Strzyżewski nie mógł się wykazać odpowiadając na pytania jako pierwszy. Moim zdaniem i tak wygrał tę debatę. Ma większe pojęcie o gminie, niż sam burmistrz przez 8 lat panowania.

Popieram Strzyżewskiego

Data: 31 paŸdziernika 2018, 19:50 Strzyżewski ma pomysł na miasto i wieś. Rozwój turystyki, promocja miasta, wizerunek. Tego Zieliński nie zrobił wystarczająco przez 8 lat.

SKY

Data: 31 paŸdziernika 2018, 20:10 @ Bóg Gniewu-- walisz fejkami aż żal czytać--Arek walczył o obwodnicę zanim p.Zieliński został Burmistrzem.
Dla Ciebie lepiej żeby koszarowce nadal straszyły i niszczały.
Repatriantom mieszkania i utrzymanie opłaca Fundacja p.Leny Grochowskiej a przeprowadzki Polaków ze Wschodu odbywają się za zgodą i z ogromnym aplauzem tak obecnego jak i poprzedniego rządu.
Jeśli mówimy o osobach niepełnosprawnych--porozmawiaj z rodzicami i opiekunami tychże a dowiesz się kto więcej dla Nich zrobił -Starostwo czy Burmistrz.
I na koniec moja propozycja-- zmień nick na Bogini ATE

...

Data: 31 paŸdziernika 2018, 20:10 Panie Zieliński...... chyba juz czas sie pakować!! Oj szkoda szkoda....a taki był ładny amerykański

kicha

Data: 31 paŸdziernika 2018, 20:49 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

stop gebelSomAni

Data: 31 paŸdziernika 2018, 21:00 4.11 już wkrótce i bardzo dobrze bo już się \"ulewa\". Czy mieszkańcy nie zasługują na szacunek od kandydatów i ich popleczników. Czy musimy ciągle być podkręcani i agitowni. Mam nadzieję, że każdy wybierze wegług własnego sumienia a nie będzie kierował się swoją prywatą. Wybranemu Burmistrzowi życzę dużo siły i zdrowia żeby na koniec swojej kadencji mógł spojrzeć nam w oczy po wywiązaniu się ze swoich przedwyborczych obietnic.

wyborca

Data: 31 paŸdziernika 2018, 21:08 Zielona góra kalwaria?? Przecież gdyby nie wsparcie Strzyżewskiego, to pan Zieliński zalałby centrum miasta czerwonym asfaltem!!!

Ferdynand Kiepski

Data: 31 paŸdziernika 2018, 21:22 Znowu tylko Baniocha, tomice, krzaki.....A co ze wsiami Brześce, Moczydlow, Podlecze , Wolki? A no właśnie nic!!!! Tu też mieszkają ludzie. Zadamy budowy dróg, chodników, oraz modernizacji oświetlenia!!!

Bibi

Data: 31 paŸdziernika 2018, 23:57 U Pana Arka byt dużo yyyyyy. Moi zdaniem debatę przegral.. Gmina to nie tylko miasto ale i wsie o których niektórzy zapominają.. Miała byc dobra zmiana Przez Rechnio nie pyklo więc może dobra zmiana naszej gminy nie czeka w tych wybórachi może zagłosujmy na to co stare i pewne..

Slawek

Data: 1 listopada 2018, 13:54 Co Zieliński zrobił przez tyle lat.prawie nic,są w Polsce miejscowości.naprzyklad mała miejscowość Zator pomiedzy Katowicami a Krakowem.zrobili park rozrywki energylandia,ludzie przyjeżdżają z całej Polski,A co w górze kalwarii pod warszawa ,w Tak dobrym położeniu leży Tak blisko stolicy,zrobili nic konkretnego ,jeżeli małe miejscowości potrafią przyciagnac inwestorów, to widać że u nas siedzą za publiczne pieniądze I nic nie wnoszą brak pomysłu,brak rozwoju

yyy

Data: 1 listopada 2018, 15:27 Pan Zieliński już po tylu latach burmistrzowania(16lat) ma gadane, p. Strzyżewski też po pewnym czasie będzie miał takie gadane jak obecny burmistrz. Dlaczego pan burmistrz nie widzi brudu na głównych ulicach miasta, wstyd że w XXI wieku miasto jest taką dziurą.

Dawit

Data: 1 listopada 2018, 17:30 SKY a Ty to ciągle o tych koszarowcach. Przecież one są powiatu, to był obowiązek p. Strzyżewskiego żeby ten teren uporządkować. Tylko co z pozostałymi budynkami, które tam się znajdują? One też są powiatu i straszą!

SKY

Data: 1 listopada 2018, 18:28 @ Dawit --z budynków którymi włada starostwo ,o ile mnie pamięć nie myli pozostał tylko budynek \"Chemiczny\".Stołówkę wynajął Polsport , a były areszt i hydroforownia została wynajęta przez prywatnych inwestorów z terenu G.K. Koszarowce są obecnie ozdobą miasta czego nie można powiedzieć o garażach będących we władaniu Burmistrza.

Adam

Data: 1 listopada 2018, 18:40 Co wy z tym powtarzaniem, że burmistrz zmęczony? To spokojny człowiek po prostu. Nie każdego tak rzuca jak jego rywala. Wolę spokojnego od żywego co nie umie dobrze pasów namalować na ulicy ( Kalwaryjskiej).

Bóg Gniewu

Data: 1 listopada 2018, 19:34 Będzie jak będzie, każdy głosuje według swojego uznania.
A tak z innej beczki: niedawno redakcja pisała o uporządkowanie przez gminę muru z malunkami po byłej stacji gazowej na drodze 724. Aferę nakręcili, że Gmina nie dba o porządek. Mur uporządkowano ładnie na szaro. Radość była krótka, za chwilę znowu pojawiły się malunki wątpliwego talentu artystycznego. Plaga z tymi niespełnionymi artystami.

Bóg Gniewu

Data: 1 listopada 2018, 19:42 Do SKY
@ Bóg Gniewu-- walisz fejkami aż żal czytać--
Nie fejkami tylko wyrażam swój osąd, chyba po to jest to forum żeby dyskutować. Nikogo nie obrażam, nie wyśmiewam, nie lekceważę..... nawet mimo Twojej ironii.

xls

Data: 1 listopada 2018, 19:59 Szkoda mi czasu na oglądanie debat. Uzależnianie głosowania od tego kto jak wypadł w debacie nie ma sensu. Decyzja została dawno podjęta. Czas na zmiany.

Burmistrz Strzyżewski

Data: 1 listopada 2018, 22:56 Co tu dużo pisać - GŁOSUJĘ NA ARKADIUSZA!

Janusz

Data: 1 listopada 2018, 23:21 Czy coś się stało byłemu szefowi rady, dzień pochmurny i ciemne okulary? Jeżeli jest mężczyzną to powinien wiedzieć, kiedy ze sceny [patrz BUNGA BUNGA] męskości trzeba zejść?

SKY

Data: 2 listopada 2018, 06:38 @ Bóg Gniewu --jeżeli wyrażasz swoje poglądy nie poparte żadnymi prawdziwymi faktami to jak mam to nazwać???
Przedstawiłem Ci konkrety a Ty zamiast odpowiedzieć obraziłeś się wielce.

Bóg Gniewu

Data: 2 listopada 2018, 09:15 SKY, nie obrażam się wcale, a własnego zdania nie trzeba niczym popierać. Dla przykładu, jeden woli hotel a inny supermarket. Obaj mają prawo do swojego zdania.

Adam

Data: 2 listopada 2018, 13:32 @ SKY

No i co że te inne budynki wojskowe powiat wynająl? Stoją kilka lat i niszczeją oraz straszą.

??

Data: 2 listopada 2018, 14:21

Czy coś się stało byłemu szefowi rady,? -- może przeżywa, że w Czaplinku od ponad 440 głosujacych dostał.....4 głosy!! Poniżej jesdnego procentu....

Jeden od teściowej i 3 od rodziny sołtysa Czaplinka- bo bardzo za nim (i za Darkiem-jak mówili) agitowali... ..mieszkańcy zapamiętali.

Darek tam też dostał lanie.....ludzie zmądrzeli!
Chca prawdziwej zmiany.

O ile wzrośnie przewaga 4.11.?
A wzrośnie, bo zapomniał wół jak z PSI-em , Palikotem, tudzież innymi partyjnymi...buł???
Tak kończy \"obrotowy\" koniunkturalista.... co to Panu Bogu świeczke, a diabłu ogarek. Odział się diabeł w ornat i na mszę dzwoni...

Obserwatorka

Data: 2 listopada 2018, 17:15 Pan Zieliński coś się za bardzo plątał i upocił się jakby tracił grunt pod nogami :)
Zdecydowane zwycięstwo Arka w tej debacie - trzymam kciuki, jesteś szansą dla naszego miasta :)

??

Data: 2 listopada 2018, 20:22 !@BiBi - znów piewczyni pana Darka dała głos??
Znów pusty.....

Panna

Data: 2 listopada 2018, 22:56 Czas na zmiany! Panie Arku ma Pan mój głos!

hmm

Data: 2 listopada 2018, 23:11 budynki wojskowe powiat wynajął --wynajmij, płać czynsz i rób co chcesz, lub nie rób nic. ALE PŁAĆ CZYNSZ - kumasz ??